Sannino pravé já v Brně

5/25/2014 3:00 dop. Vystavil Romana Švachová
Pozor! Změněn čas a místo představení! 

Aktuální informace zde.

Původní příspěvek 


Je to tu! Ve čtvrtek 12.6. hrajeme v 18:00 v centru dramatické tvorby Labyrint v Bohunicích v Brně, Švermova 19. Uvedeme pro vás naše nové představení Sannas sanna jag / Sannino pravé já, se kterým jsme, jak víte, vystupovali v Lidköpingu, Uppsale a ve Stockholmu (více o road tripu a našich zážitcích z letošního Švédska v nadcházejícím článku). 

V Labyrintu budeme hrát v originálním znění s českými titulky (které jsou dílem naší vlastní kolektivní práce). Letos pro vás máme ke všemu nachystanou malou novinku: zavedli jsme sice vstupné 50,- Kč na osobu, ale v ceně vstupenky již dostanete dvě placky s motivem SveTru. 

A teď něco málo k tomu, co vás v představení čeká: tentokrát se podíváme do jednoho středně velkého švédského města na autobusové nádraží, kde s notebookem na klíně sedí jistá dívenka. Je brzy ráno a venku ještě docela zima, neboť nějaký chlápek venku odhrnuje sníh z předního skla. Do vnitřku čekárny zrovna vlítla nějaká florbalová banda - je sobota, takže asi mají pak nějaký zápas nebo co. A uprostřed toho všeho sedí Sanna a píše o tom, proč utekla z domu... O svém druhém já. Více o hře v předešlém článku Veřejná generálka a odjezd do Švédska za dveřmi.  

Na Facebooku se můžete přidat k naší akci zde anebo se třeba podívat na fotky z našeho představení v Uppsale, ze které tímto poděkuji Českému centru ve Stockholmu

Obsazení

Jana Peřinová: Vypravěčka
Alžbeta Jurkovičová: Máma. Členka církve. Kamarád 4 Klon 1. Příbuzná 2
Tomáš Stříbný: Táta. Člen církve
Kateřina Umová: Sanna. Členka církve. Baltazar
Erik Netušil: Kašpar. Linus. Člen církve. Klon 2
Monika Špicová: Sannino pravé já. Marie. Vilgot Sjöman. Členka církve. Příbuzná 1
Zora Weissová: Anděl. Členka církve. Kamarád 3. Gorila. Klon 3. Příbuzná 3
Anna Faixová: Členka církve 2. Kamarád 1. Kočka. Rozbitý klon. Dítě 1

Scéna 

Pavlína Lukešová, Peter Rod

Kostýmy a rekvizity 

Pavlína Lukešová, Zora Weissová, Romana Švachová

Režie a překlad

Romana Švachová

Těšíme se na vás!

Nostalgické PS: Tři roky s jednou skupinou jsou tři roky. Někteří z nás už dávno skončili se studii a i ve SveTru (tímto je zdravím), někteří skončí teď, pláchnou třeba do Švédska anebo se budou věnovat něčemu jinému. Valnou většinu veteránů našeho souboru, kteří jsou s ním od začátku, máte možnost vidět naposledy. Letos nám dalo docela zabrat najít volný prostor v datu, který by vyhovoval všem, neboť téměř každý z nás má spoustu dalších aktivit. Jsme ale velmi rádi, že se nám to podařilo a že většina z herců se takto bude moci rozloučit jak s brněnským publikem, tak se SveTrem. Nepropásněte nás. Díky! 

0 Response to " Sannino pravé já v Brně "

Okomentovat